فال خون

فال خون

برای شروع باید این نکات را بدانید که در جهان چند گروه خونی بیشتر وجود ندارند.

O که از ابتدای کلمه ی Old (کهن)گرفته شده که ریشه ی خون آنها از 40 هزار سال پیش است.غذای اصلی آنها فقط گوشت بوده.

A که از ابتدای کلمه Agrarian (کشاورز)گرفته شده که ریشه ی خون آنها از 25 تا 15 هزار سال پیش است.غذای اصلی آنها با تغییراتی به سوی محصولات کشاورزی رفته.

B که از ابتدای کلمه Balance (متعادل) گرفته شده که ریشه ی خون آنها 15 تا 10 هزار سال پیش است.غذای آنها متعادل بین گوشت و محصولات کشاورزی بوده است.

AB که ترکیبی از Agrarian و Balance  دارد.گروه AB  در مقایسه با دیگران گروه خونی مدرنی است و کمیاب تر.

و هر کدام از این گروه های خونی + و منفی هم دارند. پس با این حساب فقط 8 گروه مختلف خونی در جهان هستی در بین انسان ها وجود دارد. البته استثناهایی هم وجود دارد. افرادی که بعد از آزمایش خون فهمیده اند که به هیچ کدام از این گروه ها تعلق ندارند.در بین سفید پوستان 37 درصد دارای گروه خونی O+ و 8 درصد O- و 33 درصد A+ و  7 درصد A- و 9درصد B+ و2 درصد B- و3 درصد AB+ و 1درصد AB- هستند.

" از مجموع خون هاي اهدايي در شش ماهه اول سال ۱۳۹۲ (حدود يك ميليون و ۹۵ هزار واحد خون)، گروه خوني ABمنفي كمتر از ۱ درصد بوده است. این سازمان، گروه هاي خوني Aمثبت را ۲۷ درصد، Aمنفي ۳ درصد، Bمثبت ۲۲ درصد، Bمنفي ۲.۵ درصد، ABمثبت ۷ درصد، Oمثبت ۳۳.۵ درصد و Oمنفي ۴ درصد از مجموع خونهاي اهدايي طي اين مدت عنوان كرد."منبع: ویکی پدیا

خون را میتوان پایه و اساس هستی نامید و حتی در قران صراحتا به این موضوع اشاره شده است و حتی در اولین مرتبه ی وحی در سوره علق این موضوع مطرح شده است.و اگر حتی به رژیم های غذایی این گروه ها در علوم طب سنتی نگاهی بیندازیم به تفاوت ها و سرشت ها ی متفاوت میرسیم.پس میتوان اینگونه برداشت کرد که قسمتی از رفتار و کردار انسان ها در خون آنها وجود دارد و میتوان از این موضوع بهره برد و خصوصیات کلی اشخاص را از گروه خونی آنها فهمید.در کشور ژاپن این موضوع بسیار جدی گرفته میشود و علمی به نام ketsu-eki-gata وجود دارد که توسط کمپانی های بزرگ برای استخدام نیروی جدید و همچنین برای شناخت رفتار و کردار مشتری از آن بهره میبرند.حتی در جامعه کشور ژاپن برای دوست یابی و همسریابی نیز این شاخه از علم مورد استفاده قرار میگیرد که تا حدی اهمیت خون و گروه خونی را مشخص میکند.

پس اگر گروه خونی خود و یا همسر و دوستان خود را می دانید بی مقدمه شروع کنید و طالع بینی وخصوصیات آنها را حتما بخوانید و با رفتارهایشان مقایسه کنید.

Comments (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

گروه خونی من o میباشد.
یعنی خون دهنده ی عمومی

This comment was minimized by the moderator on the site

گروه خون من B میباشد
یعنی خون دهنده عمومی

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.

نظر دادن رایگان است!

  1. به عنوان میهمان نظر شما ثبت میشود ثبت نام یا ورودبه حساب
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

ثبت نام|ورود

آخرین نظرات

اتنا مجدمی posted a comment in جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف ع
نام همسر علی
نظرباز posted a comment in فال تاروت
تست نظر
Guest posted a comment in فال ذهن
خیلی باحال بود
Guest posted a comment in درخواست فال ازدواج
سلام منم فال ازدواج میخواستم ممنونم

آمارکده فالینه

ما 138 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسئولیت استفاده از خدمات فالینه

وب سایت فالینه هیچ مسئولیتی در قبال هر واکنش و عملی که بر پایه ی اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت انجام شود نخواهد بود. تمام اطلاعات ارائه شده فقط به قصد سرگرمی است و وب سایت فالینه مسئول برداشت شخصی شما و عواقب اشتباه برداشت شما نیست و نخواهد بود.  اعتقاد داشتن بازدیدکننده به فال، تفال و ماورا و استفاده از فالهای فالینه دیدگاه و نظر شخصی کاربران میباشد. شما با ورود به وب سایت فالینه تمام مسئولیت های ناشی از انتخاب خود را پذیرفته اید.در غیر اینصورت لطفا از وب سایت خارج شوید.