ریشه نام فروردین

نام فروردین از تقویم اوستایی نو گرفته شده

تاریخ فروردین

فروردین نام اولین ماه سال خورشیدی است. همچینین نام روز نوزدهم هر ماه(روز 19 هر ماه) نیز فروردین نامیده می شود.(بر اساس تقویم زرتشتی)

جشن های فروردین

در 19 فروردین هر سال جشن فروردینگان برگزار میشود.

برج فلکی فروردین

برج فلکی مطابق آن برج حَمَل است.

 

فروردینی عزیز در دوره و فصل ماه گرفتگی هستیم .جولای شما را به مرحله بعدی تکامل در موقعیت های حرفه ای و داخلی شما می رساند. خورشید در سرطان، مسائل مربوط به خانه، خانواده و امنیت را برجسته می کند. و در 2 ژوئیه، ماه جدید سرطان و کل خورشیدگرفتگی فرصتی برای تمیز کردن اشتباهات گذشته آغازی تازه را می دهد.

همانطور که ونوس وارد سومین روز سرطان می شود، فرصت ها و موقعیت ها به سوی شما می آیند. این زمانی برای جشن های خانوادگی است، خانه های خود را بازسازی می کند و زمان های خوبی را فراهم می آورد. با مریخ در لئو، شما از درون و خود به خود احساس خلاقیت و پرشوری می کنید . شما آماده هستید همه چیز را تکان دهید.

ایستگاه های عطارد از 7 ژوئیه تا 31 ژوئیه عقب مانده اند، و درک عمیق تر از زمان گذشته و گذشته های دور تر را دارند و تازه میفهمید چطور گذشته ها بر شما گذشت و پازل ها حل میشوند. .در شانزدهم، ماه کامل و ماه گرفتگی جزئی در Capricorn یک فصل حرفه ای را به یک نزدیک نزدیک می کند. ممکن است کمی تلخ باشد، اما دلسرد شدن به "موفقیت" را به شما منتقل می کند و می توانید چیز واقعی را احساس کنید.

زمانیکه خورشید وارد لئو در 22 ژوئیه می شود، زندگی شما را از لانه و به جهان وحشی کشانده است. این یک جهش جهنمی است اما اعتماد به سفر مقصد است و شما دقیقا همان جایی است که باید باشید.

روزهای برجسته ی این ماه : 1، 11، 25
چالش های مهم این ماه در روزهای : 2، 8، 21

Comments (0)

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.

نظر دادن رایگان است!

  1. به عنوان میهمان نظر شما ثبت میشود ثبت نام یا ورودبه حساب
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

ثبت نام|ورود

آخرین نظرات

اتنا مجدمی posted a comment in جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف ع
نام همسر علی
نظرباز posted a comment in فال تاروت
تست نظر
Guest posted a comment in فال ذهن
خیلی باحال بود
Guest posted a comment in درخواست فال ازدواج
سلام منم فال ازدواج میخواستم ممنونم

آمارکده فالینه

ما 200 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسئولیت استفاده از خدمات فالینه

وب سایت فالینه هیچ مسئولیتی در قبال هر واکنش و عملی که بر پایه ی اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت انجام شود نخواهد بود. تمام اطلاعات ارائه شده فقط به قصد سرگرمی است و وب سایت فالینه مسئول برداشت شخصی شما و عواقب اشتباه برداشت شما نیست و نخواهد بود.  اعتقاد داشتن بازدیدکننده به فال، تفال و ماورا و استفاده از فالهای فالینه دیدگاه و نظر شخصی کاربران میباشد. شما با ورود به وب سایت فالینه تمام مسئولیت های ناشی از انتخاب خود را پذیرفته اید.در غیر اینصورت لطفا از وب سایت خارج شوید.