فال متولدین اردیبهشت ماه را بخوانید

در حال به روز رسانی هستیم. لطفا مجددا مراجعه فرمائید.

تاریخ اردیبهشت

نام یکی از امشاسبندان

تاریخ اردیبهشت

نام سومین روز از هر ما نیز اردیبهشت نامیده میشود 

جشن های اردیبهشت

هر ساله در تاریخ سوم اردیبهشت جشنی با نام جشن اردیبهشتگان یا گلستان جشن برگزار میشده. برهان خلف تبریزی در کتاب برهان قاطع آورده است که در این جشن از پادشاهان حاجت میخواستند و در معابد آتش روشن میکردند و به نیایش میپرداختند.

{slider برج فلکی اردیبهشت}

برج فلکی اردیبهشت، مطابق بر برج ثور است.

 

ماه جولای به شما را به مسافرت بازگشت به خانه دعوت میکند. البته این مسیر، مسیر پر پیچ و تابی است که باید از آن عبور کنید. منظور از بازگشت به خانه، بازگشت سیاره ی شما به محل اصلی خود است. جایی که در آن به قدرت میرسید و در اوج خواهید بود.

کل خورشید گرفتگی و ماه جدید در سرطان در 2 ژوئیه هماهنگ شده است و این فرصتی است برای درک ادراکات. ارتباطات برجسته شده است، و نیاز به حساسیت وجود دارد. ذهنیت باز، گوش دادن، یادگیری و ماندگاری داشته باشید. این سرنوشت شما است.

ایستگاه های عطارد از هفتم تا سی و یکم به عقب رانده می شوند، شما را در تلاش برای  جستجوی یک حقیقت عمیق تر قرار می دهد و به شما اجازه می دهد که مذاکرات و هماهنگی های مهمی را بازبینی کنید تا راحت تر در آنها شرکت کنید.

همانطور که ماه گرفتگی جزئی در پیش است  و کاپریکرن در ماه کامل در تاریخ 16 ژوئیه با همهماهنگ می شود، به یاد داشته باشید که وقتی یک درب بسته شود، یکی دیگر باز می شود. در سطح روحی، شما می توانید قراردادها و هماهنگی ها را مجددا انجام دهید مخصوصا در مقابله با مسائل حقوقی یا مهاجرت. چه کسی قدرت و اقتدار واقعی را در زندگی شما دارد؟ یک نیروی بزرگتر وجود دارد که حاک بر هستی و وجود شماست. بیشتر به آن ایمان داشته باش، به ویژه اگر احساس می کنید که در حال غرق شدن هستید. تسلیم شدن به قدرت هایی که بهش  ایمان دارید باشید و خیالتان راحت باشد که به ساحل آرامش و امید هدایت می شوید.

روزهای برجسته این ماه: 3، 8، 24
چالش های مهم این ماه در روزهای : 2، 17، 21

Comments (0)

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.

نظر دادن رایگان است!

  1. به عنوان میهمان نظر شما ثبت میشود ثبت نام یا ورودبه حساب
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

ثبت نام|ورود

آخرین نظرات

اتنا مجدمی posted a comment in جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف ع
نام همسر علی
نظرباز posted a comment in فال تاروت
تست نظر
Guest posted a comment in فال ذهن
خیلی باحال بود
Guest posted a comment in درخواست فال ازدواج
سلام منم فال ازدواج میخواستم ممنونم

آمارکده فالینه

ما 124 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسئولیت استفاده از خدمات فالینه

وب سایت فالینه هیچ مسئولیتی در قبال هر واکنش و عملی که بر پایه ی اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت انجام شود نخواهد بود. تمام اطلاعات ارائه شده فقط به قصد سرگرمی است و وب سایت فالینه مسئول برداشت شخصی شما و عواقب اشتباه برداشت شما نیست و نخواهد بود.  اعتقاد داشتن بازدیدکننده به فال، تفال و ماورا و استفاده از فالهای فالینه دیدگاه و نظر شخصی کاربران میباشد. شما با ورود به وب سایت فالینه تمام مسئولیت های ناشی از انتخاب خود را پذیرفته اید.در غیر اینصورت لطفا از وب سایت خارج شوید.