فال متولدین خرداد ماه را بخوانید

در حال به روز رسانی هستیم. لطفا مجددا مراجعه فرمائید.

فال متولدین خرداد ماه

جولای  ماه ماه گرفتگی است و همین ماه جولای برای شما ارمغانهای زیادی دارد .تغییرات مانند سیلی به زندگی شما وارد خواهند شد و سراسر زندگی شما را تغییر میدهند.

در 2 ژوئیه، کل خورشید گرفتگی و ماه جدید در سرطان، یک چرخه جدید تازه را نشان می دهد، که به شما امکان می دهد امنیت احساسی و مالی خود را بیشتر کنید. ونوس روز بعد به سرطان وارد می شود و باعث میشه شیرینی زندگی شما بیشتر بشه.قدر همه اینا رو بدونید و ازش نهایت استفاده رو بکنید چونکه دوست ندارید که این شانس رو از دست بدید.

همان طور که Mercury از هفتم تا سی و یکم عقب مانده است، شما درک عمیق تری نسبت به گذشته خواهید داشت و پازل زندگی واضح تر میشه، به شما فرصت می دهد که مجددا مورد توافق شخصی و مالی مهم قرار بگیرید.پس از این فرصت هم استفاده کنید.

در 16 ژوئیه، تطابق ماه کامل کاپریکورن و ماه گرفتگی جزئی را داریم. رویدادهای مقدر شده در حال ظهور هستند. اما شما همچنین قدرت تغییر مسیر سرنوشت و پایان چرخه مخرب را دارید. جهان در حال فیلتر کردن چیزی است که با رشد و بهترین منافع شما سازگار نیست. آگاهانه الگوهای قدیمی و شرایطرو تغییر بده و ضررهای خود را تا حد امکان کاهش دهید.

به ارزشهایتان پایبند باشید، و می توانید به یک جریان تازه از فراوانی روزی و ثروت و رونقی کارها را باز کنید. همانطور که ماه به پایان می رسد، امیدوارم شما ارزش واقعی خود و ارزش آنچه را که به شما ارائه می کنند را درک کنید. در ماه جولای شما بیشتر از آنچه که در ماه ژوئیه بدست آورده اید را به دست می آورید، اما بزرگترین پاداش شما عزت نفس شماست.

روزهای برجسته ی این ماه: 18، 21، 24
چالش های مهم این ماه در روزهای: 2، 8، 16

Comments (0)

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.

نظر دادن رایگان است!

  1. به عنوان میهمان نظر شما ثبت میشود ثبت نام یا ورودبه حساب
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

ثبت نام|ورود

آخرین نظرات

اتنا مجدمی posted a comment in جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف ع
نام همسر علی
نظرباز posted a comment in فال تاروت
تست نظر
Guest posted a comment in فال ذهن
خیلی باحال بود
Guest posted a comment in درخواست فال ازدواج
سلام منم فال ازدواج میخواستم ممنونم

آمارکده فالینه

ما 190 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسئولیت استفاده از خدمات فالینه

وب سایت فالینه هیچ مسئولیتی در قبال هر واکنش و عملی که بر پایه ی اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت انجام شود نخواهد بود. تمام اطلاعات ارائه شده فقط به قصد سرگرمی است و وب سایت فالینه مسئول برداشت شخصی شما و عواقب اشتباه برداشت شما نیست و نخواهد بود.  اعتقاد داشتن بازدیدکننده به فال، تفال و ماورا و استفاده از فالهای فالینه دیدگاه و نظر شخصی کاربران میباشد. شما با ورود به وب سایت فالینه تمام مسئولیت های ناشی از انتخاب خود را پذیرفته اید.در غیر اینصورت لطفا از وب سایت خارج شوید.