فال و تشخیص شخصیت از روی اشکال و احجام هندسی

هندسه و ریاضیات در دوران نوجوانی و درس و مشق نه تنها هیچ لذتی نداشت، بلکه اکثرمان از این موضوعات فراری بودیم ! اما در حال حاضر فالی را برای شما آماده کرده ایم که در آن با استفاده از اشکال هندسی میتوان به ابعاد مختلفی از شخصیت افراد پی برد. برای استفاده از این فال کافی است بدون هیچ تفکری یکی از اشکال زیر را انتخاب کنید و منتظر دیدن فال و شخصیت کسی که چنین شکلی را انتخاب کرده بنشینید و شاهد زمینه های موفقیت او در حرفه هایی که احتمالا در یکی از آنها به پیشرفت فوق العاده ای میرسد باشید. در صورتی که انتخاب برای شما مشکل است ، دو شکل را انتخاب کنید و از تلفیق جواب های فال با هم به شخصیت و ویژگی های خود پی ببرید.اگر حتی دو شکل هم برای شما کافی نبود و تمایل به انتخاب بیشتری داشتید، بدانید که شخصیت پیچیده و ویژه ای دارید.این فال از بین اشکال به پنج شکل اصلی میپردازد. مربع، مستطیل، مثلث، دایره، منحنی.در زیر کافی است روی یکی از اشکال زیر کلیک کنید تا نتیجه فال را مشاهده نمایید.

فال اشکال هندسی - دایره     فال اشکال هندسی - مربع     فال اشکال هندسی - مستطیل     فال اشکال هندسی - مثلث


 

كاربرد فال

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کاربرد و هدف از این ارزیابی و فال در کجا میتواند باشد.این فال برای ارزیابی و بررسی مقدار هوشیاری و مقدار همکاری و هدفمندی کاربران در موقعیت شغلیشان استفاده میشود.این فال به ما خواهد گفت که هر شخص در چه مقطعی و در چه کارهایی بازدهی بالا و مقدار همکاری و تعامل فرد با سایر افراد چگونه است و چه اشخاصی با یکدیگر توانایی ارتباط و تعامل بهینه و سازگاری بیشتری دارند.این فال برای بالا بردن راندمان و بهینه سازی کارایی هر سازمان و ارگان و حتی شرکت های کوچک استفاده میشود.

Comments (0)

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.

نظر دادن رایگان است!

  1. به عنوان میهمان نظر شما ثبت میشود ثبت نام یا ورودبه حساب
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

ثبت نام|ورود

آخرین نظرات

اتنا مجدمی posted a comment in جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف ع
نام همسر علی
نظرباز posted a comment in فال تاروت
تست نظر
Guest posted a comment in فال ذهن
خیلی باحال بود
Guest posted a comment in درخواست فال ازدواج
سلام منم فال ازدواج میخواستم ممنونم

آمارکده فالینه

ما 9 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسئولیت استفاده از خدمات فالینه

وب سایت فالینه هیچ مسئولیتی در قبال هر واکنش و عملی که بر پایه ی اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت انجام شود نخواهد بود. تمام اطلاعات ارائه شده فقط به قصد سرگرمی است و وب سایت فالینه مسئول برداشت شخصی شما و عواقب اشتباه برداشت شما نیست و نخواهد بود.  اعتقاد داشتن بازدیدکننده به فال، تفال و ماورا و استفاده از فالهای فالینه دیدگاه و نظر شخصی کاربران میباشد. شما با ورود به وب سایت فالینه تمام مسئولیت های ناشی از انتخاب خود را پذیرفته اید.در غیر اینصورت لطفا از وب سایت خارج شوید.