فال ژاپنی

فال ژاپنی امیکوجی

طالع بینی و فال، در هر فرهنگ و آداب و رسوم های مختلف پیش گویی و خبر از آینده دادن و فال وجود دارد که نشات  گرفته از احتیاج بشر به دیدن آینده برای  بهتر زیستن میباشد. در ژاپن نیز همانند سایر نقاط جهان از روش هایی برای فال و پیش گویی آینده استفاده می کنند.یکی از فالهای محبوب ژاپنی ها، فال ژاپنی امیکوجی است.اُمیکوجی، نام فالی است که در کشور ژاپن مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع فال بیشتر در اماکن مقدس و معابد ژاپنی ها به چشم میخورد و قیمت آن معادل یک سکه میباشد. فال امیکوجی همانند بسیاری از فال های دیگر از متن نسبتا ثقیل و سنگینی بهره میبرد. که هر کسی توانایی درک آن را ندارد. زیرا توسط تندای(Tendai) موبد بودایی نوشته شده و بر اساس "صد شعر قدیمی چینی" نوشته شده است. و برای خواندن متن باید به زبان ژاپنی کاملا مسلط باشید.

فال ژاپنی

این فال شامل 12 طبقه بندی از "موهبت خیلی خوب" تا " موهبت خیلی بد" است و برای تشریح و ساده کردن این میتوان از خیلی شانس داری تا خیلی بدشانسی استفاده کرد!

این فال در قدیم به قدری برای ژاپنی ها محترم بوده که به عنوان نوعی کتاب هدایت از آن استفاده میکردند که در آینده برایشان چه پیش خواهد آمد و در تصمیم گیریهای مهم به این نوع فال رجوع می کردند. حتی در زمان موروماچی برای انتخاب شوگان ها از فال ژاپنی امیکوجی استفاده میکردند.

نکته ی جالبی که وجود دارد این است که شما محدودیتی در فال امیکوجی ندارید. یعنی اگر فال بد برای شما آمد آنقدر این کار را میتوانید تکرار کنید تا به "فال بسیار خوب" دلخواه خود برسید و بدین ترتیب با امید و آرزو به زندگی خودتان برگردید.

جواب فال ها اگر بد باشد به درخت مخصوص فال میبندند که نحسی فال همان جا بماند و جواب خوب فال را همراه خود نگه میدارند و یا به درخت میبندند که با قدرت بیشتری در زندگیشان جریان پیدا کند. اما بیشتر افراد فال خوب را همراه خود نگه میدارند و معمولا در کیف پول خود آن را میگذارند و هر از چند گاهی به آن نگاه میکنند تا امیدوارتر و با پشت کارتر به امورات خود برسند.

درختی که فال ژاپنی را به آن بسته اند

 

در حال تکمیل

Comments (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

ali

This comment was minimized by the moderator on the site

جالب نیست

This comment was minimized by the moderator on the site

من كه هنوز فال نگرفتم

هنوز نظری برای این مطلب ارسال نشده است.

نظر دادن رایگان است!

  1. به عنوان میهمان نظر شما ثبت میشود ثبت نام یا ورودبه حساب
Attachments (0 / 3)
Share Your Location

ثبت نام|ورود

آخرین نظرات

اتنا مجدمی posted a comment in جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف ع
نام همسر علی
نظرباز posted a comment in فال تاروت
تست نظر
Guest posted a comment in فال ذهن
خیلی باحال بود
Guest posted a comment in درخواست فال ازدواج
سلام منم فال ازدواج میخواستم ممنونم

آمارکده فالینه

ما 137 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مسئولیت استفاده از خدمات فالینه

وب سایت فالینه هیچ مسئولیتی در قبال هر واکنش و عملی که بر پایه ی اطلاعات ارائه شده توسط این وب سایت انجام شود نخواهد بود. تمام اطلاعات ارائه شده فقط به قصد سرگرمی است و وب سایت فالینه مسئول برداشت شخصی شما و عواقب اشتباه برداشت شما نیست و نخواهد بود.  اعتقاد داشتن بازدیدکننده به فال، تفال و ماورا و استفاده از فالهای فالینه دیدگاه و نظر شخصی کاربران میباشد. شما با ورود به وب سایت فالینه تمام مسئولیت های ناشی از انتخاب خود را پذیرفته اید.در غیر اینصورت لطفا از وب سایت خارج شوید.