شما حرف "غ" را که ابتدای اسم شخص مورد نظر شماست را انتخاب کرده اید.برای پی بردن به شخصیت این فرد به مشخصات فرد مورد نظر بر اساس فال اسم(فال نام) توجه بفرمایید.

فال اسم با حروف ضظغ - حرف غین:

با گذشت و صبورند ولی گاهی اوقات احساس نا امیدی می کنند و به فکر های طولانی فرو میروند و به آینده خود سرک میکشند و برای گذشته خود را ملامت میکنند. آنها را اندیشمند میتوان یافت و در علم و دانایی به مدارجی میرسند. در زندگی هم با صداقت برخورد میکنند و صلح و آرامش را بسیار دوست دارند و به هر چیزی ترجیح میدهند.

شما حرف "ظ" را که ابتدای اسم شخص مورد نظر شماست را انتخاب کرده اید.برای پی بردن به شخصیت این فرد به مشخصات فرد مورد نظر بر اساس فال اسم(فال نام) توجه بفرمایید.

فال اسم با حروف ضظغ - حرف دوم ظ:

کسانی که اهل ریا کاری نیستند و باطن و ظاهری یکسان دارند و اکثر مواقع خشک هستند.به مقررات و قوانین پایبندند.از او بسیار بدگویی میشود اما اقبال و بختی بلند دارند و رفیق باز میشود و تفریح با دوستان و آشنایان را بسیار دوست دارد و در این راه خرج زیاد میکند. با کمی گذشت و تلاش میتواند به درجات رفیعی دست یابد که هیچکس بدان نرسد.

شما حرف "خ" را که ابتدای اسم شخص مورد نظر شماست را انتخاب کرده اید.برای پی بردن به شخصیت این فرد به مشخصات فرد مورد نظر بر اساس فال اسم(فال نام) توجه بفرمایید.

فال اسم با حروف ثخذ - حرف دوم خ

افرادی که نام آنها با "خ" شروع میشود ، را میتوان به چشمان درشتشان شناخت. آنها جذاب و خوش چهره هستند. آنها با مقررات به زندگی خود سامان میدهند. و برای درآمد و روزی بیشتر بسیار تلاش میکنند  و در صورت تلاش موفق میشوند.با محبت به کسانی که دوستش دارند رفتار میکنند.او فردی است که کمی به تنبلی تمایل دارد و برای پیشرفت احتیاج به کنار گذاشتن به این تنبلی دارد تا به موفقیت در زندگی نایل شود.

شما حرف "ض" را که ابتدای اسم شخص مورد نظر شماست را انتخاب کرده اید.برای پی بردن به شخصیت این فرد به مشخصات فرد مورد نظر بر اساس فال اسم(فال نام) توجه بفرمایید.

فال اسم با حروف ضظغ - حرف اول ضاد:

دانایی و زیرکی و فراست و بصیرت آنها زبانزد بقیه است. اما کینه توزی آنها بسیار مورد نقد قرار میگیرد. اخلاق خوب دارند و خوش برخورد هستند و پیشانی و بخت بلند دارند. البته اگر به تلاش بپردازند. نگرانی و احساسات خود را زیاد نشان نمیدهند و اغلب ابروهایی کمانی دارند و در دقت در انجام کارها بی نظیرند و از یاد خداوند غافل نمیشوند و بعد از کار زشت پشیمان میشوند و به سرعت به جبران آن میپردازند.

شما حرف "ث" را که ابتدای اسم شخص مورد نظر شماست را انتخاب کرده اید.برای پی بردن به شخصیت این فرد به مشخصات فرد مورد نظر بر اساس فال اسم(فال نام) توجه بفرمایید.

فال اسم با حروف ثخذ - حرف اول ث:

برای تعریف فردی که نام او با "ث" شروع میشود باید تاکید شود در زندگی به هیچ وجه به دیگران نیازمند نخواهد شد. و از ویژگی های بارز او این است که دارای پیشانی پهن و بخت بلند است و بسیار عاقل است و در کارها ثبات دارد و او را می توان باثبات و با اراده ای قوی نامید.

جواب فال اسم با حروف ثخذ - حرف ذ

هنوز منبع موثقی برای این حرف پیدا نشده است..

شما حرف "ش" را که ابتدای اسم شخص مورد نظر شماست را انتخاب کرده اید.برای پی بردن به شخصیت این فرد به مشخصات فرد مورد نظر بر اساس فال اسم(فال نام) توجه بفرمایید.

فال اسم با حروف قرشت - حرف سوم شین:

افرادی نام آنها با "ش "شروع میشود با شفقت و مهربانی با دیگران برخورد میکنند. اما زبان او برای دیگران گاهی  تلخ میشود.آنها برای رسیدن به هدف میجنگند و اجتماعی و خونگرم هستند. در دنیا هر چه بدی و ضرر به او برسد ، از دست و زبان خودش به او میرسد. افرادی بسیار لجبازی هستند  و در صورت اینکه بتواند زبان خود را نگاه دارد از بلاها در امان خواهد بود و محفوظ میماند.

آخرین نظرات

§øğôl یک نظر در جواب فال اسم با حروف کلمن-ن ارسال کرده است
سپهر یک نظر در جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف س ارسال کرده است
من اصلأ نمی‌دونم چطوریه ولی خوبه حتماً
atena یک نظر در فال اسم ارسال کرده است
واو همه رو زد ب هدف
رها یک نظر در فال قهوه ارسال کرده است
سلام وقت بخیر فال قهوه میخواستم تشکر از سایت خوبتون
ریحانه یک نظر در جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف ع ارسال کرده است
خدایا میخوامش ...علی جانم❤
Ali یک نظر در فال اسم ارسال کرده است
اسم همسر اینده
صبا پورمحمد یک نظر در حروف ابجد و فال ابجد ارسال کرده است
فال می‌خوام برای عشق
مهدیه یک نظر در جواب فال اسم با حروف حطی - حرف ح ارسال کرده است
مهدیه هستم ۲۷ ساله اسم همسر منو بگید
مهدیه یک نظر در فال اسم ارسال کرده است
اسم همسر منو بگید مهدیه ۲۷ساله
هستي یک نظر در فال اسم با حروف هوز - حرف اول "هـ" ارسال کرده است
نام همسر آينده من رو بگين لطفا

ما 106 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پیوستن به خانواده فالینه

ورود
x
x
ثبت
x

دریافت پیشنهادات داغ

Please enable the javascript to submit this form