فال و طالع بینی گروه B  فعال

فال گروه خونی B

افراد این گروه را با صفن فعال بودن میشناسند. این گروه که با مهربانی و خوش رویی و خنده رو بودن معروف هستند، اکثرا اتاق های نامرتب و آشفته ای دارند. از خصوصیات بد این گروه می توان به خودپسندی و خود بینی اشاره کرد ولی در عین حال آنها حساس و خوش خلق هم هستند. کافی است برای خود هدفی تعریف نمایند، آنها در رسیدن به اهداف خود جدی و پر انرژی ظاهر خواهند شد.معمولا جزو بهترین های تیم یا گروه می شوند و در مدرسه و دانشگاه نیز جزو گروه برتر کلاس محسوب میشوند. از خصوصیات دیگر آنها میتوان به ماجراجو بودن آنها اشاره کرد. افرادی هستند نترس و دلاورانه میجنگند حتی اگر شکست بخورند تا آخرین لحظه از عقاید خود کوتاه نخواهند آمد. آنها در روابط اجتماعی خونگرم هستند و در حفظ رابطه های اجتماعی کوتاهی نمیکنند و مهمانی دادن را دوست دارند.این گروه از افراد به راحتی مسائل جزیی را فراموش میکنند و آنها را میتوان فراموش کار نامید. در کارهایی که به آنها علاقه دارند ، فعالیت چشم گیری دارند و افرادی تکرو دیده میشوند. تک روی آنها در فوتبال میتواند به شکست تیم منجر شود ولی برای داشتن راه مشخص و مخصوص خود از هنجار شکنی ابایی ندارند و علاقه به ایجاد روش مخصوص خود می باشند.

فال و طالع بینی گروه AB  مدرن

فال گروه خونی AB

این گروه از افراد را میتوان اجتماعی تعریف کرد. در رفتار های خود با سیاست برخورد خواهند کرد. خوش گذرانی را دوست دارند و اهل مسافرت و تفریح هستند و اکثر اوقات ترشرویی آنها را میبینید. خلاقیت از دیگر خصوصیات خوب این گروه است.تقریبا غیر قابل پیش بینی هستند و استعداد ذاتی در هنر دارند و این گروه نمونه ی بارز انسان های چند شخصیتی هستند در عین اجتماعی بودن کم رو و خجالتی هم هستند و در عین خون سردی و آرامش طغیان میکنند برای همین موضوع قابل پیش بینی نیستند.مشکلات را به راحتی پیدا میکنند و راه حل هم به زودی در می یابند و اگر راه حلی پیدا نشود ، به راحتی مشکل را دور می زنند. به محیط های شهری علاقه مند هستند و خیلی زود خسته میشوند و اکثر کارهایی را که انجام میدهند از روی اجبار انجام میدهند تا با خواست قلبی و درونی.در کل این گروه از افراد سخت گیر نیستند و در فعالیت های گروهی هماهنگ با تیم حرکت میکنند. معمولا اسرار آمیز به نظر میرسند و برای قدردانی هرگز کاری را انجام نمیدهند. تلاش زیادی برای ایجاد رابطه های اجتماعی نمیکنند و به این کار علاقه ی زیادی هم ندارند.آنها همچنین،  انسان های خلاق و با قوه ی تخیل خوبی  هستند.

فال و طالع بینی گروه O تیپ گرم

فال گروه خونی O

به این گروه تیپ گرم هم گفته میشود چون صریح و بی پروا صحبت می کنند و ممکن است شما را ناراحت کنند و در مخالفت با شما اندکی درنگ هم نخواهند کرد ولی به سرعت خود را با نظرات درست و صادقانه ی شما وفق میدهند.این گروه از افراد از انرژی زیادی برخوردارند و مقداری هم غرور دارند ولی سعی میکنند که همیشه مستقل باشند و ریسک پذیری آنها بسیار بالاست. این گروه از افراد برون گرا هستند و ممکن است گاهی نافرمانی مدنی هم داشته باشند و مقداری هم لجباز و گاهی اوقات هم خود محور و خودخواه ولی از خصوصیات بسیار خوب این گروه بخشندگی و انفاق و تعامل راحت با جامعه و اجتماعی بودن آنها را میتوان نام برد. اراده های فولادینی دارند که هر کسی را میتوانند به زانو در بیاورند.جاه طلبی را دوست دارند ولی گاهی اوقات سرگرم مسائل پیش پا افتاده نیز هم میشوند.فرصت طلبی یکی دیگر از خصلت های این گروه است که در مواقعی بسیار خوب و در مواقعی بسیار بد است. به طور مثال کافی است ایده و نکته ای به فکر این گروه خطور کند تا به سرعت دست به کار شده و آن ایده را عملی نمایند. این گروه به خاطر روابط اجتماعی زیاد مقادیری هم از لاف زنی و خالی بندی در خود دارند و به شیوه های مختلف میخواهند خود و توانایی هایشان را به نمایش بگذارند. از دیگر خصوصیات خوب این گروه به واقع گرا و واقع بین بودن اشاره کرد آنها به ندرت غرق در توهمات پوچ می شوند.

فال و طالع بینی گروه  A تیپ سرد

فال گروه خونی A

آرامش را در چهره ی این افراد میتوان معنا کرد. آنها افرادی فداکار و مودب هستند و در انجام وظایف خود کوتاهی نمیکنند و بسیار دقیق هستند. آنها را میتوان با ویژگی های دل سوزی و غمخوار دیگران بودن شناسایی کرد. مهربانی از دیگر صفت های این گروه است. با تمام این اوصاف آنها شدیدا احساساتی هستند ولی درون گرا شناخته می شوند و وفادار بودن یکی از مشخصه های خوب این گروه است. در برخورد های اجتماعی ممکن است مقداری دست پاچه شوند ولی حتی زمانی که عصبانی شده اند آنها را آرام خواهید یافت و نسبت به محیط پیرامون و شرایط اضطراری خون سرد هستند.درون گرا بودن این گروه باعث به وجود آمدن حس خجالت و کم رویی در آنها شده است و نسبت به تغییرات حساس هستند و با تردید و دوگانگی به تغییرات مینگرند. از عاشقان طبیعت هستند و بر خلاف دیگران که ممکن است برای جلب توجه از طبیعت تعریف و تمجید کنند ، آنها قلبا از طبیعت و بودن در طبیعت لذت می برند. معمولا ترجیح میدهند در شلوغی ها جایی نداشته باشند و از جمعیت زیاد فاصله می گیرند.از کار تیمی لذت میبرند و برای این کارها تمایل عجیبی نشان میدهند.

آخرین نظرات

§øğôl یک نظر در جواب فال اسم با حروف کلمن-ن ارسال کرده است
سپهر یک نظر در جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف س ارسال کرده است
من اصلأ نمی‌دونم چطوریه ولی خوبه حتماً
atena یک نظر در فال اسم ارسال کرده است
واو همه رو زد ب هدف
رها یک نظر در فال قهوه ارسال کرده است
سلام وقت بخیر فال قهوه میخواستم تشکر از سایت خوبتون
ریحانه یک نظر در جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف ع ارسال کرده است
خدایا میخوامش ...علی جانم❤
Ali یک نظر در فال اسم ارسال کرده است
اسم همسر اینده
صبا پورمحمد یک نظر در حروف ابجد و فال ابجد ارسال کرده است
فال می‌خوام برای عشق
مهدیه یک نظر در جواب فال اسم با حروف حطی - حرف ح ارسال کرده است
مهدیه هستم ۲۷ ساله اسم همسر منو بگید
مهدیه یک نظر در فال اسم ارسال کرده است
اسم همسر منو بگید مهدیه ۲۷ساله
هستي یک نظر در فال اسم با حروف هوز - حرف اول "هـ" ارسال کرده است
نام همسر آينده من رو بگين لطفا

ما 44 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پیوستن به خانواده فالینه

ورود
x
x
ثبت
x

دریافت پیشنهادات داغ

Please enable the javascript to submit this form