افراد دایره ای

افراد دایره ای افرادی هستند که با خصلت راحت طلبی مشهور هستند. در دفتر کار آنها حتما شما یک مبل راحتی خواهید دید.و حداقل شما میتوانید پشتی راحتی را بیابید که در هنگام تفکر به آن تکیه میزنند.روی میز افراد دایره ای زیاد شلوغ نیست ولی همیشه هم مرتب و تمییز نیست ولی نه اندازه ی افراد مستطیلی.

آنها رنگ های گرم و روشن را دوست دارند. و به احتمال زیاد این را می توانید با گلدان گیاه روی میزشان بفهمید. و حتما قاب عکس های شخصی والدین و همسر و فرزندان را روی میز خواهید دید. آنها ذاتا خانواده دوست هستند.افراد دایره ای به شدت اجتماعی هستند و از زندگی اجتماعی خود چه در محیط کار چه خارج از محیط کار لذت میبرند.آنها دوستان زیادی دارند و ممکن است برای آنها غذا هم درست کنند چونکه افراد دایره ای را می توان حساس و با خصوصیت به فکر دیگران بودن شناخت.آنها علاقه ی زیادی به عضو شدن در باشگاه های متعددی را دارند و همیشه مسئول برگزار کننده جلسات جشن و شادی هستند.آنها با خوش گذرانی و ساعات خوش داشتن غریبه نیستند.آنها تمایل به خوش گذراندن  و همینطور ایجاد محیطی برای شادی دیگران را دارند.از دید یک فرد دایره ای حتی همکاران کاری هم از دوستان خوب می باشند و همیشه در فکر کمک کردن به سایر همکاران و حل مشکلات آنها هستند."مشکلی نیست" و "با هم حلش میکنیم" از تیکه کلام های آنهاست که نشان دهنده تمایل به همکاری در افراد دایره ای است.

آنها نسبت به سایر افراد راحت تر تمرکز میکنند و از بقیه در برقراری و هماهنگی راحت تر عمل می کنند.با این همه با تناقضات به خوبی برخورد نمیکنند و به زودی کوتاه می آیند.افراد دایره ای بسیار خوب ارتباط برقرار میکنند و به حرف طرف مقابل خوب گوش میدهند و به راحتی با آنها همدردی میکنند.افراد دایره ای تمایل به سرپرستی و اجرای امور را دارند و در این کار توانایی موفق شدن را دارند.

 

 

 

 

افراد مستطیل

آنها بی اندازه شلخته و بی حواس هستند.روی میز آنها را نمیشود دید! زیرا انبوهی از کتاب ها و کاغذ ها روی آن انبار شده به طوری که حتی ممکنه روی زمین هم ریخته شده باشند.علیرغم شلوغی  و نامرتب بودن میز و محیط کارشان آنها کار خود را انجام میدهند.این افراد از آینده ی شغلی خود مطمئن نیستند و به طور 100 درصد نمیدانند که به کدام سو در آینده میروند.آنها نمیدانند میخواهد به استخدام دائم سازمان یا شرکتی در بیایند و یا به صورت آزاد از تخصص های خود استفاده کنند.عدم توجه و تمرکز در آنها موجب شده که نتوانند تصمیم گیر های خوبی باشند و ثبات و هماهنگی کامل ندارند. این یکی از ویژگی های منفی آنهاست که در تصمیم گیریها سازگاری و استواری لازم را ندارند.لازم نیست به این اشاره کنیم که آنها به راحتی همه چیز را فراموش میکنند.کلید خود را هر روز گم میکنند و قرارهای ملاقاتشان را فراموش میکنند.غیرقابل پیشبینی هستند. تنها پیش بینی که میشود کرد این است که آنها غیرقابل پیش بینی خواهند بود!همیشه در حال تغییر هستند بهترین صفت برای توصیف آنها این است که بگوییم "در حال تغییر!" هستند.حساس و عصبی و نمیداند دقیقا چطور رفتار کنند. و اگر آنها را نشناسید میگویید عجب آدم دیوانه ای ! همه چیز در محیط کار افراد مستطیلی به هم ریخته است. نامه ها و پروژه ها ی ورودی را در کارتابل خروجی خواهید یافت و فایل های نهایی را در کارتابل ورودی خواهید یافت.برگه های مهم را بیشتر اوقات گم میکنند و در سطل زباله میتوانید آن را پیدا کنید. افرادی از این گروه که دفتر شخصی دارند از این نوع محیط به خود افتخار هم میکنند! فوق العاده فضول و کنجکاو هستند و شهامت امتحان کردن هر چیز جدیدی را دارند. و در این مرحله آنها مستعد این هستند که زود گول بخورند و اغفال شوند!ترجیح میدهند در گروه های بزرگ فعالیت کنند. و در این شلوغی خود را مخفی می کنند و از تماس یک-به-یک (رو در رو) خودداری میکنند. ترس از این دارند که کانون توجه باشند.

 

نکات مثبت

 • آماده تغییر
 • غیر قابل پیشبینی
 • کنجکاو

 

نکات منفی

 • مشکل در تصمیم گیری
 • شلخته
 • فراموش کار
 • حساس و عصبی

افراد جعبه یا مربع

بیشترین سازماندهی در بین شکل های دیگر دارد.آنها معمولا تمیز و منطقی و عملی هستند. آنها اشخاصی هستند که دوست دارند همه چیز در محیط اطرافشان سر جای خود باشند.افراد مربع ، داناترین در بین سایر افراد هستند.مهترین خصلت انسان های مربع،میتوان به قابل اعتماد بودن ودارای  پشتکار و استقامت و صبر حوصله زیاد نام برد.میزکار آنها بسیار تمیز و مرتب شده است .بر میز کار آنها ، هر چیزی سر جای خودش قرار دارد.و آنها بسیار سختکوش هستند و معمولا تا دیر وقت کار میکنند.آنها در طبقه بندی فایل ها بسیار تبحر دارند. کافی است یکی از همکارانشان به کامپیوتر آنها دسترسی پیدا کند و در اثر نظم و ترتیب در سازماندهی فایل ها ، به راحتی میتواند با کامپیوتر کار کند و بدون هیچ مشکلی به تمام فایل ها دسترسی داشته باشد.به جزئیات دقت فراوانی دارند و با وسواس و دقت زیاد به ریزه کاری ها توجه میکنند. و همین دقت فراوان به جزئیات کار آنها را در انتخاب مشکل میکند و آنها به کندی در انتخاب کردن و تصمیم گرفتن مشهور هستند. و همیشه در جستجو برای اطلاعات جدید برای تطابق تصمیمشان با شواهد موجود هستند.آنها اطلاعات دقیق و درست را از واقعیات اطراف ترجیح میدهند.آنها دوست دارند همه چیز را در کنترل داشته باشند و مخصوصا دوست دارند بتوانند محیط و شرایط اطراف را پیشبینی کنند و هرگز اتفاقی غیر منتظره برایشان پیش نیاید.همین خصوصیت آنها را وادار به "مقاومت کردن در برابر تغییرات" میکند.به دلیل دیدگاه ایده آلی که در انجام کارها دارند بیشتدر مواقع تنها کار میکنند و برای کار گروهی به مشکل بر میخورند. این خصوصیات فقط در محیط کار اتفاق نمی افتد. در محیط اجتماعی و خانوادگی ، در صورت برگزاری مهمانی توسط آنها تمام برنامه ها به دقت برنامه ریزی و زمان بندی شده از قبل خواهد بود. همانند قوانین سرسخت نظامی که از قبل پیشبینی شده و لازم الاجراست.

 

نکات مثبت

 • دانا ترین
 • قابل اعتماد بودن
 • پشتکار زیاد
 • صبر و حوصله زیاد
 • دقت باورنکردنی در جزییات

نکات منفی

 • کندی در سرعت انتخاب
 • مقاومت کردن در برابر تغییرات
 • مشکل در کار گروهی

آخرین نظرات

§øğôl یک نظر در جواب فال اسم با حروف کلمن-ن ارسال کرده است
سپهر یک نظر در جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف س ارسال کرده است
من اصلأ نمی‌دونم چطوریه ولی خوبه حتماً
atena یک نظر در فال اسم ارسال کرده است
واو همه رو زد ب هدف
رها یک نظر در فال قهوه ارسال کرده است
سلام وقت بخیر فال قهوه میخواستم تشکر از سایت خوبتون
ریحانه یک نظر در جواب فال اسم با حروف سعفص - حرف ع ارسال کرده است
خدایا میخوامش ...علی جانم❤
Ali یک نظر در فال اسم ارسال کرده است
اسم همسر اینده
صبا پورمحمد یک نظر در حروف ابجد و فال ابجد ارسال کرده است
فال می‌خوام برای عشق
مهدیه یک نظر در جواب فال اسم با حروف حطی - حرف ح ارسال کرده است
مهدیه هستم ۲۷ ساله اسم همسر منو بگید
مهدیه یک نظر در فال اسم ارسال کرده است
اسم همسر منو بگید مهدیه ۲۷ساله
هستي یک نظر در فال اسم با حروف هوز - حرف اول "هـ" ارسال کرده است
نام همسر آينده من رو بگين لطفا

ما 70 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

پیوستن به خانواده فالینه

ورود
x
x
ثبت
x

دریافت پیشنهادات داغ

Please enable the javascript to submit this form